SK |

Sorry! alebo Markovič za mrežami

Týmto novým, projektom známeho humoristu Milana Markoviča v spolupráci s vynikajúcou speváčkou (ale ako v programe uvidíme) i herečkou Luciou Šoralovou a talentovaným mladým muzikantom, ale ako sa ukáže, i hercom a spevákom Zbyňom Džadoňom, chceme obohatiť ponuku zábavných programov v mestách na Slovensku ale i v Čechách a nadviazať tak na tradíciu starých dobrých (vtedy ešte československých) humoristických programov v podobe moderného a hlavne kvalitného kabaretu, blízkeho všetkým vrstvám divákov.
Napriek avizovaným informáciám o známych a populárnych osobnostiach z politiky a „showbiznisu“, nebude to bulvár. Nadsázka či pohľad cez krivé zrkadlo? Jednoducho „markovičovský“ pohľad na inak prezentovaných aktérov verejného života cez rôzne televízne relácie, správy či mítingy, ale hlavne o prekvapujúcom pobyte Markoviča v „base“. 
Našim cieľom je zasiahnúť čo najširšiu divácku obec prostredníctvom inteligentného humoru, vyhýbajúceho sa lacným či lascívnym prvkom javiskového prevedenia, ktorý sa však naopak nevyhýba nečakaným prekvapeniam. Okrem slovného či situačného humoru budeme ťažiť z nesporných improvizačných ale i muzikálnych schopností aktérov programu.